Jaromír Jágr

Jaromír Jágr Michaela Feuereislová

Proč se nejmenuje Jaromír? Jágr vtipkoval nad jménem Plekancova syna, ten mu to vrátil i s úroky!

Tak tady si Jaromír Jágr (51) hodně naběhl. Známý starý mládenec poslal gratulaci Tomáši Plekancovi (40) a Lucii Šafářové (36), kterým se narodil syn Oliver. Z Jágrova kladenského hokejového parťáka se tak stal čtyřnásobný otec, který má doma ještě dceru Leontýnku a z prvního manželství s Lucií Vondráčkovou (43) také syny Adama a Matyáše.

„Gratuluji Lucii Šafářové a Tomáši Plekancovi k narození miminka a přeji celé rodině hlavně zdraví. Ať je celá vaše rodina šťastná,“ vzkázal Jágr. A pak si na účet Plekance zavtipkoval.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová se radují z druhého společného potomka: Jak miminko pojmenovali?

„Jen tobě jsem chtěl Pleky napsat, že jsi mi dal dva sliby. Ten první byl, že zařídíš a pohlídáš, aby porod proběhl až po naší baráži o udržení extraligy. To jsi splnil. Druhý slib byl, že pokud se zachráníme a narodí se syn, bude se jmenovat Jaromír. To jsi nesplnil. Já se nezlobím. Na děti jsi pořád ještě mladý, tak máš ještě šanci splnit to příště, užijte si to,“ napsal Jágr svému parťákovi a pak se nestačil divit.

Přítelkyně Jaromíra Jágra v plavkách: Tuto postavičku chce půvabná Dominika ještě vylepšit

Pod příspěvkem mu totiž drtivá většina fanoušků vzkazovala, že teď je s potomstvem na řadě on, což by jistě nebyl problém, protože má mladší přítelkyni Dominiku (28) a on sám ještě žádné dítě nemá.

„Milý Jaromíre, děkujeme za krásné a vtipné přání, ale zázraky neumím. Každopádně na rozdíl od tebe na té kladenské mládeži pracuji, máš nejvyšší čas také začít,“ rýpl si do něj v dobrém jeho kladenský parťák. Uvidíme, jak se k tomu kromě Jágra postaví i jeho láska Dominika... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků