V pořadu Tvoje tvář má známý hlas si Iva vyzkoušela mnoho rolí. Tady se stala slavnou zpěvačkou, která si říká Sia

V pořadu Tvoje tvář má známý hlas si Iva vyzkoušela mnoho rolí. Tady se stala slavnou zpěvačkou, která si říká Sia Foto: Instagram.com/ivakubelkova

Iva Kubelková: Mnohokrát jsem měla chuť změnit image

Moderátorka, zpěvačka a herečka Iva Kubelková je vzorem mnoha žen. Nejen tím, jak skvěle při každé příležitosti vypadá, ale také tím, jak na své okolí působí. Většina ji totiž vnímá jako vyrovnanou ženu, která si v každé situaci dokáže poradit. My jsme se Ivy Kubelkové zeptali na její beauty triky a paradoxně jsem se dozvěděli, že se nikdy necítí být krásná.

Co podle vás dělá ženu ženou?

Ženu dělá ženou rovnováha. Mezi tím, co žena chce být, a tím, co má pocit, že je. Mezi tím, co žena chce, a mezi tím, co si myslí, že musí. Mezi svou vlastní jistotou a nejistotou. To vše formuje nejen nás, ženy, ale člověka obecně. Nejsou to ani podpatky, ani rtěnky, ani spodní prádlo. Jsou to naše vnitřní procesy, boje i vnitřní síla, která se odráží navenek a formuje míru našeho vyzařování, kterou pak mnozí vnímají jako míru ženskosti. I když i toto hodnocení je vždy relativní, záleží na tom, kdo to hodnotí.

Kdy se cítíte být krásná?

Moje pocity jsem schopná spíš popsat jako to, kdy se cítím dobře a kdy ne. Krása je z mého pohledu velmi relativní. Je to věc názoru. Takže krásná se opravdu necítím nikdy. Buď je mi dobře, nebo ne. :-)

Co děláte pro to, abyste se tak cítila?

Pro to, abych se cítila dobře, dělám pochopitelně věci, kterými o sebe trochu pečuji. Je důležité, aby člověk nepřestával věnovat pozornost svému tělu a signálům, které z něho přicházejí. Takže já se snažím aktivně hýbat, cvičím kruhový trénink, moje strava je velmi bohatá na zeleninu, protože už 21 let nejím maso (pouze ryby), pečuji přiměřeně o svou pleť i vlasy. Užívám přírodní potravinové doplňky a mám neustále na paměti, že vnitřní nastavení člověka je vidět i navenek. Takže se snažím na sobě pracovat i po této stránce.

Dlouhé vlasy k vám patří. Měla jste přesto někdy chuť, radikálně je ostříhat nebo změnit jejich barvu?

Ano, mnohokrát. Nikdy jsem si to ale nemohla z pracovních důvodů dovolit. Zásadní změna image je součástí smluv s některými značkami, se kterými spolupracuji. I při moderování televizních pořadů, kde spadáte třeba pod zpravodajství, jako je Showtime, to není úplně chtěné.

Co by vás případně donutilo změnit image/účes?

To teď netuším. Až to nastane, tak vám řeknu. :-)

Jak o své vlasy pečujete? Na první pohled je vidět, že je máte zdravé!

Používám kvalitní šampony a kondicionéry, které jsou veganské. Užívám také potravinové doplňky na zdravé vlasy.

Jaké potravinové doplňky používáte?

Používám doplněk stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS.

S jakými výsledky?

Cítím, že mé vlasy jsou pevné, zdravé a lesklé. Když mám někde pracovní focení a někdo mě češe, často mám velmi pozitivní feedback na kvalitu mých vlasů. To mě velmi těší.

Doporučila byste tento doplněk stravy a proč?

Určitě ano. Za zkoušku to rozhodně stojí. Je mi jasné, že každé tělo je jiné a že výsledky nemohou být u všech stejné, ale když se podíváte, jak nadupaný je tento produkt vitaminy a minerály, které jsou ověřené jako pomocníci proti řídnutí, předčasnému šedivění nebo zesílení vlasů, je to určitě dobrá volba. K již stávajícím složkám doplňku teď nově přibyly kopřiva dvoudomá a extrakt z přesličky rolní, vitaminy B5, B6 a vitamin A.

Všimla jste si, že by vám doplněk stravy pro krásné vlasy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS kromě vlasů zlepšil i stav pleti?

Ano, právě třeba vitamin B5 podporuje tvorbu červených krvinek a zvyšuje celkovou odolnost těla. Často je označován jako vitamin krásy pro zdravou kůži, vlasy a sliznice.

Nedávno jsme vás mohli sledovat v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde jste byla naprosto okouzlující. V pořadu jste vystupovala v nejrůznějších maskách. Netrpěla při tom vaše pleť či vlasy?

Děkuji. Čekala jsem, že obojí dostane opravdu zabrat a asi opravdu dostalo. Jen to není moc vidět a za to jsem ráda. :-) 

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

Seznam Advertorial


Časová osa článků