Nelly Řehořová

Nelly Řehořová Foto: Super.cz/archiv N. Řehořové

Návrat z dovolené v Mexiku se příliš nevydařil: Půvabná zpěvačka si po příjezdu ošklivě poranila nohu

Zpěvačka Nelly Řehořová (20) strávila poslední dva týdny na exotické dovolené, kde načerpala energii a doslova si užívala všeho, co krásy Mexika nabízí. Sotva se stihla včera vrátit, způsobila si ráno ošklivé zranění.

„Když jsem se dnes ráno probudila, cítila jsem v levé noze mravenčení. Vstala jsem z postele, a když jsem na nohu došlápla, něco mi v ní prasklo, podlomila se mi kolena, spadla jsem na zem a víc si toho už neuvědomuji,“ sdělila Super.cz zpěvačka, která přijela kvůli finálovému kolu konkurzu do připravovaného hitmuzikálu Okno mé lásky.

Půvabná zpěvačka předvedla tělo v plavkách: Přítele nechala doma a exotiku si užívá se svou sestrou

Se zraněním ještě stihla přijet na konkurz, kterého se ale bohužel kvůli rostoucí bolesti nemohla zúčastnit. Musela vyhledat lékařskou pomoc a ortel lékařů jí vehnal slzy do očí. „Jedná se o zlomeninu, šest týdnů nemohu tancovat a nohu mám zafixovanou ortézou. Byl mi nařízen klidový režim, jsem z toho moc smutná,“ dodala závěrem Nelly, která tak musí v příštích týdnech zrušit účinkování v muzikálech Láska nebeská, Ostrov pokladů nebo Muž se železnou maskou, které v Divadle Broadway hraje. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků