Rihanna tentokrát vsadila na stříbro a štras.

Rihanna tentokrát vsadila na stříbro a štras. Profimedia.cz

Tak kdy už to bude? Rihanna je na rozsypání, ale na Den matek provětrala obzvlášť titěrný model

Soudě alespoň podle velikosti bříška by mohla barbadoská diva porodit každým dnem. Rihanna (34) si ani v poslední fázi těhotenství nechce nechat ujít randíčka se svým partnerem A$AP Rockym (33), a jelikož možná oba tuší, že si po porodu jejich prvního společného potomka tolik zábavy neužijí, večery doma v teplácích trávit nehodlají…

Zatímco sobota byla pro RiRi částečně pracovní, když se s fanoušky podělila o svou rutinní péči o pleť s přípravky vlastní značky Fenty Skin, v neděli už musela vyrazit do víru velkoměsta. Den matek tak dvojice zakončila stylově v luxusní restauraci Giorgio Baldi v Santa Monice a zpěvačka se na to opět dokonale vyfikla.

Rihanna na Met Gala nemohla, tak ji vytesali do mramoru i s bříškem. Jak se vám líbí její socha?

Ve stříbře oděná od hlavy až k patě vypadala senzačně a jen potvrdila, že si užívá své těhotenské tvary, které chce dát na odiv. RiRi oblékla stříbrné spodní prádlo a set třpytivého topu a minisukně odhalující naprosto vše. Model pak doladila ještě šperky, sandálky a kabelkou Balenciaga, vše ve stejném tónu. Dojem ještě většího luxusu pak podtrhl kožešinový šál přes ramena.

RiRi tak opět potvrdila, že je právem považována za módní ikonu, která i těhotenskou módu dokáže posunout do zcela nových dimenzí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků