Taťána Kuchařová je rozvedená. Super.cz

Kuchařová a Gregor Brzobohatý se vzájemně osočují ze lží: Jak to bude s majetkovým vypořádáním?

Už se nebude prezentovat příjmením manžela a tchyně - Gregor Brzobohatá, vrací se ke jménu Taťána Kuchařová (34). Modelka se s hercem a hudebníkem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (39) rozvedla v půlce března.

Zatímco na tom, kdy jejich vztah skončil, se neshodnou a vzájemně se osočují ze lží, na vypořádání majetku se dle slov modelky zvládli dohodnout.

Dlouho jsem nad tím jen tiše skřípal zuby, ale už toho mám dost, pustil se Brzobohatý do Kuchařové. A nebral si servítky

„Na všem jsme se dohodli, co se týká prodeje bytu a dalších věcí,“ řekla Super.cz Kuchařová na prezentaci značky spodního prádla, které propůjčila svou tvář a tělo.

Pro držitelku titulu Miss World 2006 je důležité anulovat manželství nejen v civilní, ale také v církevní rovině, jelikož je věřící a svatba proběhla v kostele. „Rozvedeni jsme, ale budu usilovat o anulování svazku, který jsme si opakovaně slíbili na celý život. To mě ještě čeká,“ prozrazuje.

„Ondřej lže!“ Taťána Kuchařová vrátila úder Brzobohatému

„Je to stejný soud jako ten civilní a bude to poslední tečka za tím vším,“ dodala Kuchařová, která doufá, že jednou před Bohem uzavře sňatek na celý život. „Jsem věřící, a tak bych si to přála.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků