Andrea Verešová zkoušela diamantový power plate

Andrea Verešová zkoušela diamantový power plate Michaela Feuereislová

Verešová vyzkoušela cvičící stroj za půl miliónu, sama ho ale nechce

Modelka Andrea Verešová (40) je symbolem luxusního života. "To mé zlaté vázání na lyže nebo rovnátka za sto tisíc tak musí působit," řekla Novinkám Verešová, když pro změnu představovala stroj na cvičení za půl miliónu korun. "Já ale tyhle věci k životu nepotřebuji," dodala.

Andrea Verešová bývá nazývána královnou českého Aspenu, tedy Špindlerova mlýna, kde oslňuje luxusními lyžařskými kombinézami a lyžemi se zlatým vázáním. "Spolupracuji s firmou, která mi ty věci dává, protože jsem její tváří. A to vázání opravdu není zlaté, má jen takovou barvu. Ovšem účel vzbudit pozornost splnilo," míní Verešová.

Doma v Přešticích nedaleko Plzně, kde žije s manželem a dvěma dětmi, je ale modelka obyčejnou maminkou. "S dětmi ani nejde strojit se do šatiček a vysokých podpatků. Nejdražší věc, kterou na sobě mám i doma, jsou zlatá rovnátka. Ta jsem ale také dostala v rámci reklamy. Nejsou samoúčelná, opravdu jsem potřebovala opravit vadu na zoubkách," objasňuje modelka.

Sama přiznává, že se stala jakýmsi symbolem luxusu, a tak ji oslovují firmy nabízející drahé zboží. "Pokud mi to konvenuje, ráda nabídky přijmu. Ale třeba teď, když se představuje diamantový power plate, nemám žádné nutkání mít ho doma. Vlastním mnohem levnější verzi tohoto cvičícího stroje a i bez drahého zdobení kamínky od Swarowského si ho nemůžu vynachválit. Mám ho půl roku, cvičím třikrát týdně po půlhodině a skvěle se mi zpevnila postava," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz