Juliane Förster

Juliane Förster Profimedia.cz

Nejpotetovanější modelka v zemi? Sexy Němka dráždila fanoušky v topu, který jí nezakryl ani celé poprsí

Instagramová modelka Juliane Förster má tělo jako encyklopedii Marvelovek. Mnoho místa na další tetování už na něm opravdu nenajdete. Malůvky ji ostatně proslavily i na sociálních sítích, kde čtyřiatřicetiletá maminka provokuje sledující odhalenými snímky.

I ona propadla trendu underboob a spodní část poprsí předvedla v bílém pidi topu. Křivky ale klidně ukáže i ve spodním prádle.

Rodačka z německého Oberndorfu přičichla k tetování poprvé v 18 letech a prý už dávno ztratila přehled o tom, kolik hodin v tatérském křesle strávila.

Sama je navíc už dobrých sedm let tatérkou, její vášeň se tak stala i její obživou. A které tetování ji samotnou bolelo nejvíc?

„Zadek byl dost bolestivý,“ přiznala v minulosti. Její výstavní pozadí zdobí portrét Deadpoola a není to jediný komiksový hrdina na jejím těle.

Jejich obličeje pokrývají skoro celé její nohy, a to na přání jejího dnes už patnáctiletého syna Constantina, milovníka komiksů.

Žena je chodící obrázková encyklopedie Marvelovek: Místo na další tetování už má jen na prsou a pravé půlce

„Tetování mě vždycky fascinovalo, protože každé může být jedinečné. Mohla bych si za to koupit hezké auto, ale má tetování jsou krásná a moc pro mě znamenají,“ popsala svůj koníček.

Kromě výše zmíněného má Juliane ještě dvouletého syna Connora a nevlastního pětiletého Tylera. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků