Vévodkyně Kate

Vévodkyně Kate Profimedia.cz

Trik, který nestojí ani korunu: Takhle si trendy vévodkyně Kate ubírá roky

Patří k nejsledovanějším ženám světa a kamkoli dorazí, budí pozornost. Nejen titulem a společenským postavením, ale také svou krásou a elegancí. Vévodkyně Kate (40) je ikonou, která inspiruje miliony žen po celém světě, nejen v oblékání, ale také účesem.

Zatímco v minulosti Kate nosila vlasy jemně zvlněné, v poslední době si zvykla mít je rovné, za ušima a s pěšinkou uprostřed. Vyniknou tak její obličejové rysy a šik a svěží účes jí podle kosmetických expertů ubírá roky.

Té podobě neuvěříte! Dvojnice vévodkyně Kate se stala internetovou senzací

„Dát vlasy za uši zvýrazní lícní kosti, čelist a zářivou pleť a také přitáhne pozornost k očím, což pozvedne vzhled a dodá mladistvý look,“ řekla Daily Mailu stylistka Lily Jeffreys.

Podle stylisty Nicka Willise je navíc styling rovných vlasů s pěšinkou uprostřed velmi v kurzu. „Snadno se udržuje, vypadá elegantně a hodí se pro každou příležitost. A na Kate je to čistá elegance,“ uvedl.

Poprvé se Kate s novým účesem objevila během nedávné návštěvy Karibiku a tak si ho oblíbila, že jej nosí i dál. Jak jí to sluší, posuďte na fotkách pod článkem. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků