Shia LaBeouf a Mia Goth se radují z miminka.

Shia LaBeouf a Mia Goth se radují z miminka. Profimedia.cz

Před lety jí vyhrožoval smrtí, teď se těší z prvního společného potomka: Bouřlivák z Transformers se stal otcem

Na Den matek vyrazili Shia LaBeouf (36) a Mia Goth (28) na procházku s novorozeným potomkem po kalifornské Pasadeně. Novopečená maminka dostala od partnera balónek s přáním, který připevnila na kočárek.

Rodičům to moc slušelo. Herec dokonce chvíli nesl děťátko v náručí. Pohlaví ani jméno miminka hvězdný pár neprozradil. Přivítali ho na svět už v březnu.

Vztah Goth a LaBeoufa byl od začátku velmi turbulentní. Po seznámení při natáčení snímku Nymfomanka si v říjnu 2016 řekli ano v Las Vegas. Spekulovalo se, jestli byl sňatek vůbec legální, herec ho nicméně potvrdil.

Bouřlivák z Transformers tráví čas s těhotnou bývalou manželkou, které vyhrožoval smrtí: Herečka se pěkně zakulacuje

O dva roky později, po několika bouřlivých incidentech, při jednom z nichž LaBeouf Goth dokonce na veřejnosti vyhrožoval smrtí, podal Shia žádost o rozvod, není ale zcela jasné, jestli byli oficiálně rozvedeni.

Po rozchodu LaBeouf randil například s hudebnicí FKA twigs, která ho zažalovala za týrání a psychickou újmu, nebo s herečkou Margaret Qualley.

Herec v průběhu let pobyl v několika léčebnách, při jedné z návštěv mu mimo jiné diagnostikovali posttraumatický syndrom a prý na své výbušnosti, která se v minulosti projevila i při natáčení filmů, pracuje.

Po obviněních ze sexuálního napadení a týrání skončil problémový herec z Transformers v léčebně. Není to poprvé

S Goth je znovu spojován od března 2021. O pár měsíců později se pak herečka začala objevovat s bříškem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků