Dana Morávková Super.cz

Syn Dany Morávkové bude promovat v Anglii: Návrat domů ze zahraničí zatím nechystá

Jsou to tři roky, co si Dana Morávková (51) a její manžel, hudebník Petr Malásek, museli začít zvykat na domácnost ve dvou. Jejich syn Péťa odjel studovat do zahraničí. V Anglii ho herečka už několikrát navštívila a letos v létě plánují za synem opět vyrazit.

„Léto bude pracovní, budu stále točit a hrát divadlo. V červenci bychom měli jet za synem do Canterbury a budeme slavit jeho promoci, on už bude bakalář. Všechno to tak uteklo, takže už nás čeká promoce, ale ještě tam pak rok zůstane a bude studovat magisterský titul. Teď se za ním v létě moc těšíme,“ svěřila se Super.cz herečka s tím, že zda plánuje syn zakotvit ve Velké Británii, zatím neví.

„Neumím na tohle odpovědět, myslím, že Péťa miluje Českou republiku, je to Čech, ale těžko předbíhat s odpovědí. Počkáme, jak se to vyvrbí. Pokud by tam měl práci, třeba by tam na chvíli zůstal,“ dodala herečka, která si opět dala záležet na svém outfitu.

Před 18 lety hrála mrchu Andreu v Rodinných poutech: Dana Morávková se vrací na obrazovky v roli hodné Rubešové

„Kolik mám kabelek a brýlí, vůbec netuším. Mnoho obrouček, co mám, bylo pro Andreu v Rodinných poutech, já je mám doma dodnes, jsou jako nové, neničím ty věci a mohou se používat třeba k představení,“ svěřila se herečka s tím, že na své doplňky doma šatnu jako Carrie v Sexu ve městě ale nemá. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků