Princ Harry se před hrou nechal natřít opalovacím krémem.

Princ Harry se před hrou nechal natřít opalovacím krémem. Profimedia.cz

O tohle bychom přišli, kdyby se nevzdal funkce: Princ Harry se předvedl bez trička

V době, kdy se princ Harry (37) s manželkou Meghan (40) opět dostávají na titulní strany médií kvůli jejich hojně diskutované účasti na oslavách platinového jubilea královny Alžběty II., se zřejmě vévoda ze Sussexu potřeboval trochu odreagovat.

V pátek si tak v kalifornské Santa Barbaře se skupinkou přátel zahrál zápas póla, a jelikož je citlivý na slunce, nechal si před jeho začátkem natřít záda a krk opalovacím krémem. Všichni zúčastnění tak mohli spatřit princovu muskulaturu v plné parádě. Stalo se tak zároveň v den, kdy jeho syn Archie slavil třetí narozeniny, a tak měl Harry zřejmě o celodenní program postaráno.

Něžnosti Harryho a Meghan: Tohle by si William a Kate dovolit nemohli

Minulý týden si přitom manželé vyslechli verdikt, že se během oslav zmiňovaného královnina jubilea začátkem června nesmí účastnit tradičního mávání z balkonu Buckinghamského paláce. Stalo se tak poté, co se před dvěma lety rozhodli vzdát královských povinností a žít natrvalo ve Spojených státech.

Intimní zpověď prince Harryho? Poslední hřebíček do rakve rodinných vztahů, zní z paláce

Podobně tomu bude i u prince Andrewa, jenž byl po opakovaných aférách se ženami, spojování s nechvalně proslulým americkým finančníkem Jeffreym Epsteinem, a především kvůli skandálu týkajícího se zneužití tehdy nezletilé Virginie Giuffre, v lednu letošního roku zproštěn královských a vojenských titulů.

Zaměstnanci paláce zároveň řeší, jak zabránit týmu z kanálu Netflix, s nímž mají Harry s Meghan podepsanou dlouhodobou spolupráci, v natáčení během zmiňovaných oslav, a vyvarovat se tak další nevyžádané pozornosti i do budoucna. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků