Zuzana Belohorcová

Zuzana Belohorcová Foto: archiv Z. Belohorcové

Zuzana Belohorcová se vyprsila u bazénu: Bývalá moderátorka Peříčka předvedla nejen bujný dekolt v bikinách

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (46) si od loňska užívá španělský ostrov Tenerife, kam se s rodinou přestěhovala. Po řadě let života v Miami bylo jasné, že hezkého počasí a života v plavkách se jen tak nevzdá. A Kanárské ostrovy splňují vše, co potřebuje.

Někdejší hvězda erotického pořadu Peříčko totiž nejraději tráví dny u moře či bazénu a vystavuje své tělo slunci. Jinak tomu nebylo ani tentokrát, kdy předvedla své křivky v tmavě modrých titěrných bikinách. Na odiv dala Slovenska nejen svůj bujný dekolt, ale i pozadí.

Hvězda Peříčka má neméně půvabné příbuzné: Podívejte se, jak vypadají „sestry Belohorky“

„Když se ráno vzbudíš, vzpomeneš si na to, jak je vzácné privilegium být naživu, dýchat, myslet, milovat a užívat si všechny ty krásy, které svět nabízí,“ zamyslela se Zuzana.

Moderátorka letos v únoru oslavila 46. narozeniny a nutno říct, že vypadá skvěle. Za to, že je stále spokojená, zřejmě také může život na prosluněném ostrově.

„Náš dům stojí na konci ulice, kde jsou nejdražší domy na ostrově. Ten náš nestál třicet milionů jako ten sousedů. Nestál ani tři. Stál půlku, ale jsme z toho nadšení,“ řekla Super.cz Belohorcová, která je na španělském ostrově šťastná. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků