Poznali byste ho dnes?

Poznali byste ho dnes? Foto: Jaroslav Hauer/Auto Opat (3x)

Poznali byste ho po víc než třiceti letech? Podívejte se, jak dnes vypadá Vašek z Cirkusu Humberto

Pavel Mang (43) byl hlavní dětskou hvězdou dnes již legendárního seriálu Cirkus Humberto (1988). I když tento sympaťák v klenotu české televizní tvorby projevil nesporný talent, dnes už se hraní takřka nevěnuje.

„Já se tomu herectví už tolik nevěnuji. Ze světa showbyznysu jsem před lety de facto odešel, podnikal jsem a dnes působím v manažerské pozici bezpečnostních služeb. A jako neuvolněný starosta nově u nás v Trubíně," řekl Mang pro Super.cz.

Komunální politiku za herectví rozhodně nehodlá vyměnit, na podzim prý hodlá obhajovat svůj mandát. Občas si ale k herectví odskočí.

Krutý životní konec herce (✝53) ze seriálu Cirkus Humberto: Smetla jej vlna tsunami. Na silvestra podlehl zraněním

„Jsem rád, že mi režisér Artur Kaiser dal byť malou, ale výraznější roli v jeho novém filmu Cirkus Maximum, který půjde v září do kin. Zase jsem si zpátky přičichl k té atmosféře a musím říct, že mě to vrátilo zpátky a nebránil bych se dalším rolím, pokud by za to stály,“ řekl nám v rozhovoru Vašek z Cirkusu Humberto.

Po rozvodu jsem měla hodně hluboko do kapsy: Herečka ze Slunečné vzpomíná na chvíle, kdy jí bylo nejhůř

Bývalou dětskou hvězdu jsme vyzpovídali na otevření showroomu s auty, kde se pohybovala další bývalá dětská hvězda Regina Řandová. „Reginu pochopitelně znám. Dodnes ale jen z obrazovky. Je to neskutečně milá a stále krásná žena. A má velký smysl pro humor, a to mě baví,“ podotkl Pavel Mang, který se nedávno stal i starostou obce Trubín na Berounsku, kde s rodinou žije.

„Pavel Mang je moc milý a pořád má tu jiskru v oku, jako měl malý Vašek v Cirkusu Humberto. Hezky jsme to všechno zdrbli,“ dodala s úsměvem herečka a dabérka Regina Řandová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků