Martin Donutil a Sára Affašová

Martin Donutil a Sára Affašová Michaela Feuereislová

Miroslav Donutil bude dědečkem: Krásná přítelkyně jeho syna ukázala těhotenské bříško

Herec Miroslav Donutil (72) se stane poprvé dědečkem. Přítelkyně jeho syna Martina, herečka Sára Affašová (29), se na Den matek pochlubila, že i už ona sama bude maminkou a vystavila těhotenské bříško.

Pár se dal dohromady předloni, sblížilo je i společné účinkování v několika představeních v Mětských divadlech pražských. Krásku, kterou proslavil seriál Ulice, přijala dobře i Martinova rodina. "Za Sáru je táta moc rád, společně s tátou hrajeme i v představení Smrt obchodního cestujícího," řekl Super.cz Martin. "Přijali mě krásně," ujistila nás i Sára.

Hrdličky Sára Affašová a Martin Donutil už bydlí pod jednou střechou. Na nervy si nelezou, právě naopak: Stýská se nám, smutní

Martin se Sárou v listopadu prozradili, že už jsou spolu sestěhovaní a plánují i založení rodiny. A to se jim podařilo. Půvabná brunetka se syrskými kořeny se na sociálních sítích dočkala mnoha gratulací, a to zejména od žen, které sledovaly i gynekologické problémy, s nimiž Sára bojovala. Trpí totiž syndromem polycystických ovarií, což ohrožuje plodnost. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků