Zdeněk Barták Super.cz

Výborná zpěvačka s problémy, které mají významné umělkyně: Skladatel napsal pro Ivetu Bartošovou (✝48) píseň s ponurým názvem

Jedním z dlouhé řady manažerů Ivety Bartošové (✝48) byl i hudební skladatel Zdeněk Barták, který se s Ivetou setkal ve dvou jejích životních etapách. Ještě jako s mladou dívkou plnou ideálů a nadějí a později pak už jako s ženou trpící nejrůznějšími problémy.

"Byla to pro mě velká zkušenost a určitě na to vzpomínám v dobrém, protože jsme ji po těch úvodních peripetiích vytáhli docela vysoko a daleko. Iveta jako taková byla samozřejmě výborná zpěvačka se všemi různými problémy jako mají všechny tyhle významné umělkyně. Ale myslím si, že tak, jak to s ní dopadlo, jsem si nikdy nedokázal ani představit," řekl Super.cz na preminéře minisérie Iveta, která se vysílá na kanále Voyo.

Takhle teď vypadá dvojče Ivety Bartošové (✝48): Na premiéře minisérie o zesnulé zpěvačce byl i Artur Štaidl a Sepešiho syn Petr

"Poprvé jsme se setkali, když s námi ještě zpívala se skupinou Kroky Františka Janečka takové hity jako Léto. Potom od nás odešla, mezitím se narodil malý Artur a pak se ke mně vrátila. To už jsem jí stačil napsat jenom jednu písničku a ta má asi osudový název textu, který napsal Vladimír Kočandrle. Jmenuje se Koncem to začíná," doplnil. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků