Christina Aguilera už si dokáže představit setkání se svým otcem.

Christina Aguilera už si dokáže představit setkání se svým otcem. Profimedia.cz

Christina Aguilera chce po 12 letech vidět svého otce, který ji terorizoval a bil její matku

Zpěvačka Christina Aguilera (40) viděla svého otce naposledy v roce 1999, ale nyní naznačila, že by se s ním v budoucnu chtěla znovu setkat. Aguilera kdysi prozradila, že ji její otec Fausto terorizoval psychicky i fyzicky a bil její matku Shelly. Zpěvačka se však již zdá být s minulostí smířená a nejspíš by stála o obnovení jejich vztahu.

„Již jsem mluvila o tom, jak těžké pro mě byly některé věci. Jsem si jistá, že to slyšel a nemůže z toho být nadšený. Možná jednoho dne spolu půjdeme na oběd. Je mi 31 let, třeba je na čase,“ naznačila zpěvačka možné setkání s otcem v rozhovoru pro magazín Latina.

Christina v roce 2009 uvedla, že byla svědkem mnoha nepříjemným situací: „Když jsem vyrůstala, necítila jsem se bezpečně. Pocit bezmoci je ten nejhorší na světě. Začala jsem zpívat, abych se odreagovala. Bolest z domova je to, co ve mně probudilo lásku k hudbě,“ uvedla Aguilera.

Její otec, armádní seržant Fausto Wagner Xavier Aguilera, většinu z obvinění své dcery v roce 2002 popřel: „Můj vztah s její matkou byl napjatý a já nebyl dokonalý. Ale Christinu i její sestru Rachel miluji. Nikdy jsem je nezneužil a ony to vědí. Shelly a já jsme se v mnoha věcech neshodli a byli jsme horké hlavy. Omlouvám se, že jsem kdy na svou ženu vztáhl ruku, ale nikdy to nebylo tak brutální jako u Ikeho a Tiny Turner,“ reagoval na dceřiny slova její otec.

Manželství Tiny Turner a Ikeho Turnera bylo velice bouřlivé, Tina si v tomto vztahu prošla i domácím násilím. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků