Marta Jandová Super.cz

Nejen tajná narozeninová party: Marta Jandová prozradila, co dalšího čeká otce Petra Jandu v rámci oslav osmdesátin

Frontman skupiny Olympic Petr Janda (80) má za sebou narozeninový týden. Jubilant slavil své osmdesátiny snad každý den v týdnu a nepřišel ani o tajnou oslavu. O tu se postarala jeho dcera, zpěvačka Marta Jandová (48), která překvapení chystala několik měsíců.

„Měli jsme tajnou oslavu. Dostala jsem nápad a naplánovala oslavu, která byla, jako by se muzikanti sešli na festivalu. Bylo tam málo žen, jen Lucie Bílá a Bára Basiková, a pak jsem pozvala rockery,“ svěřila Super.cz zpěvačka s tím, že táta byl dojatý.

Oslavy během narozeninového týdne nejsou to jediné, co Petra Jandu čeká. „Má to vše vyvrcholit v listopadu, kdy má mít táta dva koncerty k osmdesátinám v Lucerně, což je úplně neuvěřitelné. Jsme za to rádi, táta je závislý na hudbě,“ řekla nám zpěvačka, která už také začala koncertovat.

Obklopen svými ženami jen kvete. Na prahu osmdesátky nám rocker vysvětlil, proč ostatní chřadnou a on ne

„Jde to líp a líp. Rozbíhá se to a jsem ráda. V Německu se to rozjíždí pomaleji než tady, skoro všechny koncerty, které tam s mojí kapelou Die Happy odehrajeme, jsou kolem Hamburku, takže je to nejdál, kam mohu dojet, ale to nevadí,“ dodala Marta.

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků