Rihanna si požehnaný stav užívá a bříškem se chlubí.

Rihanna si požehnaný stav užívá a bříškem se chlubí. Profimedia.cz

Musí to mít vážně za pár: Rihanna odhalila obří bříško na rande, které se zvrhlo v pořádné drama

Hudební a módní ikona Rihanna (35) si v úterý v noci dala dostaveníčko se svým partnerem a budoucím otcem jejího prvního dítěte A$AP Rockym (33). Společně se účastnili akce Netflix Is A Joke Festival v losangeleském Hollywood Bowl, která se ovšem zvrhla v pořádné drama.

Nastávající rodiče se stali svědky nepříjemného okamžiku, kdy na pódium vběhl ozbrojený muž a vrhnul se na vystupujícího komika Davea Chappelleho. Dave byl napaden krátce poté, co vtipkoval na téma trans lidí.

Účinkujícímu se naštěstí nic nestalo, ale podle policie měl u sebe útočník, jenž byl později identifikován jako třiadvacetiletý Isaiah Lee, nůž i falešnou zbraň.

Snímek s barbadoskou hvězdou a rapperem sdílel na Instagramu komik Michael Blackson (49), který jej okomentoval: „Myslel jsem, že v zákulisí Hollywood Bowl na svět přivedu miminko, tohle všechno se stalo 30 minut předtím, než nějaký rapper s 3000 mixy, ale žádným albem, napadl mého kámoše Davea.“

Rihanna na Met Gala nemohla, tak ji vytesali do mramoru i s bříškem. Jak se vám líbí její socha?

Jak se zdá, přestože se RiRi osobně v pondělí nedostavila na akci Met Gala v New Yorku a na místě se nechala zastupovat pouze svou sochou z mramoru, noční život si vzít nedá. Tentokrát ale určitě i jí pěkně zatrnulo. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků