Pozdrav Hany Zagorové

Pohublá zpěvačka natočila pozdrav: Takhle po úrazu a nemoci vypadá Hana Zagorová

Nový muzikál složený z hitů Hany Zagorové (76) se začíná pomalu klubat. Libreto, které napsala spisovatelka a mluvčí karlovarského filmového festivalu Uljana Donátová, se zalíbilo i samotné zpěvačce, která muzikálovým zpěvákům natočila pozdrav, kde jim přeje hodně štěstí při zkoušení. Biograf láska bude mít premiéru 16. září v Divadle Kalich.

I když je Hanka opět aktivní na sociálních sítích, na veřejnosti se po nemoci a úrazu doposud neobjevila. I v divadle, kde se na tiskové konferenci muzikál představoval médiím, chyběla. Ale poslala alespoň video, které se promítalo před jejím zahájením, a Super.cz ho přináší v plné verzi.

"Těším se, že znovu ožívá Biograf láska. Chtěla bych poblahopřát celému pracovnímu tvůrčímu týmu. Přeju jim hrozně krásnou práci, aby se dařila, přinesla hrozně moc radosti a naplnila očekávání. Stejně jako tehdy mně, když jsem ty písničky natáčela," vzkázala mj. zpěvačka, která už se sama na premiéru těší.

Zdraví jí stále nedovolí vystoupit před milovaným publikem. Zagorová zrušila další koncert

Jak můžete ve videu vidět, Zagorová je po nemoci pohublá. Trápí ji také bolesti zad od té doby, co si pochroumala plotýnky při pádu ze schodů. Zodpovědně ale rehabilituje. "Má jednu svatou pravdu, dokud se ta záda nedají úplně do pořádku, tak se nechce ukazovat. Chce být na dvě stě procent fit. Dostává injekce a věřím, že bude brzy v pořádku," řekl Super.cz její manžel, operní pěvec Štefan Margita (66). 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků