Bella Hadid, Hailey Baldwin a Addison Rae studem netrpí.

Bella Hadid, Hailey Baldwin a Addison Rae studem netrpí. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Pořádný večírek se rozjel až po plese: Slavné dámy se na něj vyzbrojily modely, které připomínaly negližé

Samotný ples Met Gala je pouze začátek, pořádný večírek se rozjíždí až poté, co hvězdy opustí brány Metropolitního muzea umění v New Yorku a vyrazí na after party. Ta se letos konala v hotelu Casa Cipriani na Manhattanu. Dámy se chtějí většinou blýsknout v něčem hodně sexy, některé jdou ovšem ještě dál a odhalí i víc, než by možná bylo nutné.

Trojici nejodvážnějších tentokrát tvoří modelka a manželka zpěváka Justina Biebera (28) Hailey Bieber (25), influencerka Addison Rae (21) a modelka Bella Hadid (25).

Rihanna na Met Gala nemohla, tak ji vytesali do mramoru i s bříškem. Jak se vám líbí její socha?

První zmiňovaná dorazila na akci bez své polovičky, pouze s bodyguardem, zato v titěrných kožených šortkách, štrasové podprsence a černém rozhaleném saku. Hailey je známou modelkou, dcerou herce Stephena Baldwina a neteří Aleca Baldwina.

Ještě o poznání víc kuráže předvedla americká influencerka, herečka a tanečnice Addison Rae, jež byla v roce 2020 časopisem Forbes jmenována nejlépe vydělávající osobností na sociální síti TikTok, kde má 87,5 milionu sledujících.

23 sexy modelů z pompézní akce, které vám nedají spát. Holé nohy až do nebe, přetékající výstřihy a obnažené pupíky

Odvážně oděná se na akci dostavila i modelka Bella Hadid. Ta je považována za jednu z největších modelingových senzací posledních let, objevila se již 27krát na obálce magazínu Vogue a podle vědců je majitelkou nejkrásnější tváře na světě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků