Nicki Minaj

Nicki Minaj Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Prsa Nicki Minaj se drala ven z o číslo menší róby: Jen si je užijte, komentovala rapperka

Minulý ročník zmeškala kvůli protikoronavirovým opatřením, a tak se Nicki Minaj (39) letos vrátila do Metropolitního muzea umění v New Yorku, jež hostilo pompézní akci Met Gala, s velkou parádou.

Oblékla tylový model Burberry s volány a peříčky, který jí byl ovšem oblasti dekoltu malý. Ohromné poprsí z výstřihu přetékalo tolik, že by nic netušící pozorovatel klidně mohl mít tendence ho chytat. A strachovala se o něj i sama rapperka.

Slavná modelka na ples roku dorazila nahoře bez. Vystačila si jen s kalhotami

„Jediné, co jsem neplánovala, je, že mi z toho lezou prsa. Udělali mi košíčky o číslo menší, než je moje velikost,“ svěřila se přímo na červeném koberci. „Tak si ty ko*y užijte, protože je už nikdy takhle neuvidíte,“ vzkázala pak laškovně.

23 sexy modelů z pompézní akce, které vám nedají spát. Holé nohy až do nebe, přetékající výstřihy a obnažené pupíky

Pod šaty oblékla kožené kalhoty všité do kozaček a vše doplnila kšiltovkou ve stejném stylu. Šlo tedy o opravdu povedený návrat.

Naposledy Nicki vyrazila na akci v roce 2019, loňský ročník vynechala kvůli nutnosti vakcíny proti koronaviru. O tom lamentovala i na Twitteru, jak je známo Minaj je, nebo aspoň bývala, zarytou antivaxerkou.

Letos už ale restrikce neplatí, a tak si akci jednoduše nemohla nechat ujít. A ještě že tak, ostatně sami se přesvědčte v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků