Obdivné pohledy hollywoodských fešáků vás dostanou!

Obdivné pohledy hollywoodských fešáků vás dostanou! Foto: Super.cz/Profimedia

Najděte si někoho, kdo se na vás bude dívat jako tito slavní na své dámy: Mrkněte na nejkrásnější páry Met Gala

Hollywoodské páry bývají těmi nejobletovanějšími při promenádě na červeném koberci charitativního bálu Met Gala. Na módní událost roku jich letos nezavítalo mnoho, ale dvojice, které dorazily, stály za to.

Nutno podotknout, že pánové, i když sami slavní, svým polovičkám sloužili spíš jako doplňky, dámy je totiž svými půvaby a okázalými róbami úplně zastínily. Jak je ale vidět z jejich pyšných výrazů, většina z nich si možná užívala, že hraje druhé housle.

Kim Kardashian zazářila na plese roku v ikonických šatech po Marilyn Monroe. Zhubla do nich 7 kilo a je jako lunt!

To byl případ i Peta Davidsona (28), jenž doprovodil Kim Kardashian (41). Ta se blýskla jako Marilyn Monroe a komik nešetřil obdivnými zamilovanými pohledy. Jde teprve o druhou veřejnou akci páru, který spolu randí několik měsíců, ale rozhodně doposud tu největší.

Za Davidsonem v obdivu své snoubenky nezaostával ani Travis Barker. S Kourtney Kardashian (43) opět předvedli i žhavou líbačku, jak je ostatně u nich zvykem.

Velmi roztomilý byl i Joshua Jackson. O své ženě, modelce Jodie Turner-Smith vždy hovoří jako o své „bohyni“ a ani tentokrát zbožnými pohledy nešetřil. Stejně jako Joe Jonas, který obdivně pozoroval manželku Sophie Turner (26), která nosí pod srdcem jeho druhé dítě.

Žhavou dvojicí byli také novomanželé Beckhamovi. Čerstvý ženáč Brooklyn (23) dorazil i s Nicolou Peltz a láskyplně ji zahrnoval něžnostmi, dokud fotoaparáty cvakaly.

Královna Met Gala! Úchvatná Blake Lively se postarala o nejdramatičtější nástup na červený koberec

Absolutním vrcholem byl ale Ryan Reynolds (45), když sledoval manželku Blake Lively (34) při dramatické přeměně outfitu. Nezmohl se na víc než obdivné „Wow“ a nejspíš si už po několikáté gratuloval, jakou má kliku. O tom, že se na ni bude takhle dívat její partner, sní nejspíš každá žena. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků