Lenka Špillarová Super.cz

Královna televizního velikonočního přeřeku má vedlejšák: Moderátorka shromažďuje fotografie polonahých mužů

Díky jejímu přeřeku, když na obrazovce popřála na Velký pátek "veselé Vánoce", moderátorku Lenku Špillarovou začali na ulici zdravit i ti, kteří během vysílání pořadu Nový den vyspávají. Moderátorka má ale také zajímavý vedejšák, kterému se věnuje už roky. S Davidem Novotným spolupracuje na soutěži Muž roku a už roky pomáhá i s prezentací na sociálních sítích.

Potkali jsme na 2. castingu mladých mužů na letošní ročník soutěže, takže jsme se museli zeptat, zda kvůli tomu občas nemá problém ve vlastních vztazích. "Někdy to občas někomu vadilo. Ale prostě to tak je. Je to moje práce, tak ji dělám," krčila rameny Lenka. "Až se zase vybere ta finálová dvanáctka, tak to zase začne, protože s klukama komunikuju z celého týmu vlastně nejvíc," upřesnila.

Trapas v přímém přenosu! Moderátorka Primy zaskočila televizní diváky. Takhle to dopadlo

"Mám s nimi hromadnou skupinu a tam jim dávám úkoly, které musí plnit. Třeba právě to, aby mi posílali svoje fotky. Mám pak mobil plný různých fotografií. Teď je ještě klid, ale po tiskovce, kde se finalisté představí veřejnosti, která bude na začátku června, to pořádně začne," doplnila Lenka, která v našem videu prozradila i to, jak je s letošními uchazeči o titul mužské krásy spokojená. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků