Lucie Zedníčková

Lucie Zedníčková Foto: Super.cz/archiv online Psí škola

Lucii Zedníčkové se nečekaně rozrostla rodina: Herečka se pochlubila novými členy domácnosti

O zábavu má herečka Lucie Zedníčková (53) v poslední době opravdu postaráno. Nejen, že má po dvouleté pauze opět možnost více hrát před publikem, čeká ji také televizní role v nové detektivce. Vedle toho se nenudí ani doma, její domácnost se totiž rozrostla o nové členy.

„Máme nové pejsky, jmenují se Hubert a Falco,“ svěřila se herečka. „Měli jsme osmiletou fenku Mayu a chtěli jsme k ní parťáky, kteří by ji rozhýbali. Byla už taková líná a jen polehávala a potřebovali jsme, aby trochu běhala,“ řekla Super.cz Zedníčková, kterou jsme potkali při procházce se psí trenérkou.

Ta se Lucii Zedníčkové povedla. Její nádherná dcera jde z role do role. A s tímhle fešákem slaví dvouleté výročí

„Během půl hodiny jsem se dozvěděla spoustu informací. Něco jsem dělala dobře a něco špatně, ale budu v tom pokračovat,“ prozradila herečka, která si domácnost se třemi pejsky nemůže vynachválit. „Myslím, že to zvládám docela dobře. Máme dům se zahradou, v bytě by to nešlo, když jdu pracovat, tak budou doma nebo na zahradě,“ prozradila herečka.

Svojí neřesti se nevzdá, i když ničí nejen zdraví, ale i pleť: Lucie Zedníčková si nedokáže představit život bez cigarety

Zprvu chtěla ke starší fence jen jedno štěně. Když si ale pro pejska jeli, tak ji dcera přemluvila ještě k pořízení druhého psa. „Jsou to retrívři a jsou strašně fajn, ale kluci jsou třeba naučení spát na gauči, a to už je neodnaučíme,“ dodala se smíchem herečka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků