Katy Perry

Katy Perry Profimedia.cz

Kostým mořské panny nebyl dobrý nápad: Katy Perry skončila v přímém přenosu pod stolem

Zpěvačka Katy Perry (38) zasedá v porotě talentové soutěže American Idol a každou neděli obšťastňuje diváky vychytanými kostýmy. Ten poslední ovšem nejspíš nedomyslela. Předvedla se se vším všudy jako Malá mořská víla - soutěžící ten večer vystupovali s písněmi z Disneyovek - nicméně ocas, do nějž nasoukala nohy a byla tak zcela neschopná pohybu, byl dost nepraktický.

Katy na pódium přivezli na rudlu a museli jí asistovat, aby vůbec dosedla do porotcovského křesla. A jen co začal moderátor Ryan Seacrest představovat první vystupující, přerušila ho rána následovaná hurónským smíchem, který stojí za to, jak se můžete přesvědčit ve videu.

Katy se skácela i se židlí, a protože se nemohla hýbat, zůstala ležet na zemi. Kolegové porotci Luke Bryan a Lionel Richie se mohli potrhat smíchy, hned se ale ujišťovali, že je zpěvačka v pořádku, a začali ji zvedat. To ale nebylo vůbec snadné a na pomoc přispěchal i moderátor.

Katy se naštěstí nic nestalo a jak bylo hned vidět, neutrpělo ani její ego. Sama vzala situaci s humorem a o klip se svým pádem se podělila na sociální síti. Diváci ve studiu podpořili zpěvačku potleskem a skandovali její jméno.

Když šokovat, tak pořádně! Z prsou Katy Perry neteklo mléko, ale zlatavý mok, po kterém muži šílí

Perry je opravdu nesmírně kreativní, co se výběru kostýmů na koncerty nebo do videoklipů týče. Za všechny lze připomenout model z plechovek, z nějž si při koncertě ve Vegas načepovala pivo do skleničky. Něco nám ale říká, že si outfit pro příští epizodu American Idol dobře rozmyslí. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků