Kněžna Charlene je vlasový chameleon.

Kněžna Charlene je vlasový chameleon. Profimedia.cz

Po víc než roce se objevila ve společnosti. Monacká kněžna vypadá zase úplně jinak

Kněžna Charlene (44) se po víc než roce objevila ve společnosti. S manželem Albertem (64) a dětmi, sedmiletými dvojčaty Jacquesem a Gabriellou, v sobotu dorazila na závody Formule E v Monaku. Spolu s dcerkou také předala jednu z cen.

O kněžně nebylo v posledních měsících vidu. Dlouhý čas strávila v rodné Jižní Africe, kam původně odcestovala pracovně, v průběhu cesty ale chytla blíže nespecifikovanou infekci, která jí znemožnila cestovat letadlem a dostat se zpět domů. Na letišti v Nice nakonec přistála v listopadu po půl roce.

Kněžna rebelka! Manželka monackého knížete si vyholila půlku hlavy

Hned vzápětí odcestovala do Švýcarska, kde se podle dostupných informací zotavovala z vyčerpání. Do Monaka se vrátila v březnu po čtyřech měsících na klinice. Po jejím návratu palác uvedl, že Charlene bude pokračovat v rekonvalescenci v knížectví s manželem a dětmi po boku.

Dlouhá odluka partnerů rozvířila i spekulace o manželské krizi knížecího páru, kterou však oba popírají.

Monacká kněžna tváří charitativní kampaně: Jako z Šíleného Maxe, komentují fotku fanoušci

Ve společnosti se kněžna, která je bez nadsázky vlasovým chameleonem, ukázala s novou image. Zatímco z Jižní Afriky se vrátila jako brunetka, nyní Charlene vystoupila s blond platinovými vlasy. Krátkému sestřihu zatím zůstává věrná. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků