Václav Kopta jako Elton John. Na tuto proměnu bude rád vzpomínat.

Václav Kopta jako Elton John. Na tuto proměnu bude rád vzpomínat. TV Nova

Sci-fi, přišel jsem jako tažný kůň, který bude dělat veselo. Čím vítěz Tváře dostal diváky a porotu?

Vítězem deváté řady show Tvoje tvář má známý hlas se stal herec, muzikant, skladatel, moderátor a zpěvák Václav Kopta (56). Za sebou nechal pěvecké eso Moniku Absolonovou i moderátorku a zpěvačku Ivu Kubelkovou.

Porotu i diváky Kopta dostal každou ze svých proměn, na které se můžete podívat ve fotogalerii pod článkem. Poctivě se týden co týden připravoval, a přestože na něj čekaly opravdové výzvy, nestalo se, že by byli fanoušci zklamaní. Navíc je uměl pobavit a rozesmát. Gratulace ostatně nepřestávají chodit.

Tvoje tvář má známý hlas zná vítěze: Obrovské překvapení, ale fanoušci jsou nadšení!

Kopta zpíval česky, anglicky, slovensky nebo korejsky, ale také v hindštině, a to během finálového kola, kdy vystoupil jako zpěvák Panjabi MC.

Nejvíc bude vzpomínat na ztvárnění Jiřího Šlitra, tehdy mu sekundovala dcera Jana, a také na Eltona Johna, kdy se sám doprovodil na klavír.

Z vítězství měl Václav upřímnou radost, i když ho nečekal.

OBRAZEM: Těhotná Beyoncé, sexy Miley i skvělý Jackson: Podívejte se na proměny finálového večera Tváře

„Je to jako science fiction. Přišel jsem sem jako tažnej kůň, kterej bude v tom pelotonu dělat veselo a občas třeba někoho dojmu nebo zaskočím milým výkonem. Ale že tady budu stát s šekem pro vítěze a okolo mě budou padat zlaté nesmysly (konfety)... Život je velká bizarnost a já to tak přijímám a mám z toho upřímnou radost,“ řekl webu TV Nova s tím, že on sám na vítězství tipoval Nikitu Machytkovou nebo Moniku Absolonovou. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků