Andrea Růžičková na Česko-Slovenském plese Super.cz

Vylezla z nory! Hvězda Ordinace a Chlapa po třech letech s manželem ve společnosti. Takhle jí to seklo

Herečka Andrea Růžičková si užila po třech letech společný večer s manželem Mikolášem. Čas dělí mezi práci a děti a na večírky už jí ho moc nezbývá. "Pro mě je to, jako bych vylezla z nory. Po třech letech jsme s manželem sami venku na společenské události. Je to skvělé," řekla Super.cz Andrea.

"Stále se něco děje, někdy nemáme čas ani sami na sebe. Střídáme vesnici s městem, máme dvě děti, dvě kočky, jsme takoví kočovníci. Pořád nakládáme, pracujeme," upřesnila na Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě.

Andrea Růžičková opět jako seriálová lékařka. Herečka stále kojí syna, kterému už byly dva roky

K tanci ale nedošlo. Její manžel se zranil, a tak dal přednost raději sledování vystoupení vsedě. "Mikoláš si před měsícem dost vážně vyvrtl kotník, stále má ortézu. Sedí u stolu a myslím, že mu tam je dobře," usmívá se Andrea, které to v šatech návrhářky Denisy Dovala slušelo.

"Chtěla jsem podpořit někoho mladého a talentovaného. Cítím se v nich skvěle, přirozeně, nejsem načančaná cukrová panenka, to jsem nechtěla. Chtěla jsem se cítit žensky," dodala hvězda seriálů Ordinace v růžové zahradě nebo Chlap. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků