Holčička dostala jméno Lada.

Holčička dostala jméno Lada. Foto: archiv E. Hacurové

Alice z Ulice se stala maminkou. Miminko dostalo stejné jméno, jaké má dítě jejího seriálového partnera

Herečka Eva Hacurová se stala maminkou. S partnerem Kryštofem Vondráčkem se těší z narození dcery, která dostala jméno Lada. Malá Lada se narodila několik dní po původně plánovaném termínu a holčička i maminka jsou v naprostém pořádku.

Hacurovou diváci znají coby kovářku Alici ze seriálu Ulice nebo jako učitelku Barboru z Pana profesora.

„Ty hodiny před samotným porodem byly hodně krušné, ale v určitou fázi se vše tak rozjelo, že bylo rychle po všem. Zpětně myslím, že mě celý ten zážitek naučil příliš nelpět na dokonalé představě, ale otevřít se tomu, že všechno nemusí proběhnout podle vysněného plánu. Nakonec je nejdůležitější, aby máma i mimčo byly v pohodě,“ míní Hacurová.

Do života její postavy v Ulici zasáhne osud: Scény mladá herečka točila už těhotná. Bylo to zvláštní, přiznala

Výběr jména pro dceru zaujme nejednoho diváka Ulice, protože dcera Alicina seriálového partnera Bedřicha (Adrian Jastraban) je také Lada. Podle Evy nejde o náhodu.

„S Kryštofem jsme od začátku byli přesvědčení, že určitě čekáme kluka a tam jsme se shodli na jménu hned. Pak jsme byli lehce v koncích, protože se nám ta holčičí jména nezamlouvala. Tou dobou se linka Alice a Bedřicha hodně točila kolem cestování do Opavy za Ladou, tak jsem doma tohle jméno nadhodila a partner se do něj zamiloval. Už nás nepustilo. Je to krátké, české a neobvyklé. Ideál,“ těší Evu. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků