Lucie Šafářová

Lucie Šafářová Foto: archiv L. Šafářové

Někdy je to radost, někdy sakra těžký. Lucie Šafářová se těší na druhého potomka a vysekla poklonu Plekancovi

Už brzy se Lucie Šafářová (36) stane dvojnásobnou maminkou. Bývala vrcholová sportovkyně se přírůstku do rodiny nemůže dočkat. Svým těhotenským bříškem se nyní tenistka, která s manželem hokejistou Tomášem Plekancem (40) očekává chlapečka, pochlubila.

„Nikdy mě nepřestane překvapovat ta dokonalost přírody, jak celý ten život vzniká, a koloběh života jako takového. Od té tečky na ultrazvuku po tu kouzelnou chvíli, kdy řekne poprvé: mami, mám tě ráda. Někdy je to radost, někdy sakra těžký,“ prozradila Lucie a dodala, že je vděčná za svého muže.

Autor svatebních šatů Lucie Šafářové prozradil detaily jejich vzniku. Měl extrémně málo času

Tenistka by měla nového člena rodiny přivítat na světě každým dnem. „Těším se, čím nás překvapí další přírůstek v té naší rodině, a jaký bude,“ dodala Lucie, která si na návrat k tenisu jako trenérka ještě chvíli počká.

„Budu mít dvě malé děti, takže to, co budu dělat, se mi časově oddaluje. Ale ráda bych se věnovala dětem v tenise, jako mentorka, trenérka a také mě baví cvičení, dělám si fitness kurz, takže někde mezi tenisem a fitness bych se ráda uplatnila,“ řekla Super.cz sportovkyně. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků