Které krásce to nejvíc sekne?

Které krásce to nejvíc sekne? Foto: Super.cz/archiv D. Myslivcové, T. Kerndlová a S. Krainové

5 českých krásek, které utekly za sluncem do tepla: Kdo se vám v plavkách na pláži líbí nejvíce?

Letní teploty jsou v Česku stále v nedohlednu. A tak řada českých krásek zabalila kufry a vyrazila k moři. Někdo odletěl do zahraničí jen na krátkou dovolenou, ale najdou se i tací, kteří se rozhodli přemístit do teplých krajin na neurčito.

Mezi ně patří modelka Simona Krainová (49). Ta si v posledních měsících oblíbila Dominikánskou republiku natolik, že se domů jen tak vracet nehodlá. „Pořídili jsme si zde nemovitost,“ svěřila se Super.cz modelka a dodala. „Našli jsme s kamarády úžasný kus země se silnou česko-slovenskou komunitou, kde bychom rádi trávili část roku a rádi bychom si tady vytvořili zázemí,“ řekla Simona.

U moře tráví většinu roku také zpěvačka Tereza Kerndlová (35). Ta si loni s manželem pořídila nemovitost ve španělském letovisku Estepona, kde tráví polovinu roku. V zahraničí pomalu zakotvila i Nela Slováková (32). Ta si s partnerem koupila nemovitost v Chorvatsku, kterou předělali a hodlají během sezóny pronajímat.

Tereza Ramba předvedla figuru v bikinách: Takovou postavu by chtěla po dvou dětech každá maminka

Na klasickou dovolenou do teplých krajin se vydala i blogerka Dominika Myslivcová (27), cílem její cesty se staly exotické Seychely, které si zamilovala. Během velikonočních svátků byla v zahraničí také zpěvačka Dara Rolins (49), ta chytala bronz na Floridě. 

Která kráska se vám v plavkách líbí nejvíc?

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků