Eliška Balzerová s návrhářkami Danielou Flejšarovou a Evou Janouškovou

Eliška Balzerová s návrhářkami Danielou Flejšarovou a Evou Janouškovou Foto: Jan Kolman/E.daniely

Eliška Balzerová v 61 letech poprvé modelkou

Populární herečka Eliška Balzerová (71) si ve svých 61 letech poprvé vyzkoušela roli modelky. Stala se hlavní hvězdou módní show a zastínila tak i o dvě generace mladší krásky. Stejně jako v úspěšném filmu Ženy v pokušení, za který dostala Českého lva.

Eliška Balzerová přijala nabídku předvádět na módní show modely návrhářek Evy Janouškové a Daniely Flejšarové. Vypadala naprosto skvěle a zaslouženě sklidila největší aplaus. V publiku jí tleskala s nadšením také její dcera Adéla, primátor Prahy Bohuslav Svoboda nebo manželka prezidenta Václava Klause Livia.

Legendární filmová manželka Václava Postráneckého z divácky oblíbené komedie S tebou mě baví svět předvedla modely společně s osmdesátiletou herečkou Evou Vojtovou. Obě se tak spolu s návrhářkami připojily ke kampani Mluvme o stáří. Eva Vojtová je zároveň tváří této kampaně, která si klade za cíl vzbudit diskusi o tématu stáří a připomenout, že stáří je přirozenou, krásnou a aktivní součástí života, nikoliv jeho koncem.

„Hlavním mottem kampaně Mluvme o stáří je dívejme se na člověka, ne na věk. Toto krédo platí také pro naše modely. Jsme rády, že jsme se ke kampani mohly touto cestou připojit,“ říká návrhářka Eva Janoušková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz