Štěpán Benoni a Tereza Těžká TV Nova

Největší proutník Ordinace má novou holku. Postelové scény zatím zvládáme dobře, říká polyamorní herečka

Jeho postava záchranáře Marka je milovníkem žen a netají se tím. Měl manželku Inu z Ukrajiny (Zuzana Stavná), s kolegyní Erikou (Marta Dancingerová) má syna, měl milostnou aféru se zdravotní sestrou Klárou (Agáta Červinková) a srdce mu zlomila lékařka Bibi v podání Mariky Šoposké. Nyní scenáristé Štěpánu Benonimu (37) v ději Ordinace v růžové zahradě přivedli do cesty další ženu.

Tou není nikdo jiný než svědomitá medička Dominika, kterou hraje Tereza Těžká (26). Zprvu působí, že jí láska nic moc neříká, ale opak je pravdou. Milostnou linku bude mít právě s Benonim.

Tereza Těžká odhalila na Českých lvech další tajemství: A proč se u televize nesešli milenci a milenky z polyamorní skupiny?

„První polibek se Štěpánem před kamerou proběhl v pohodě, během jeho natáčení jsem se nijak zvlášť nestyděla. Máme za sebou už i postelové scény. Ty se točí o něco hůř, ale myslím, že je oba zatím zvládáme dobře,” řekla herečka. Na ukázku se podívejte na videu, seriál mohou diváci vídat na Voyo.

Herečka Tereza Těžká na sebe výrazně upozornila v dokumentu V síti, kde ztvárnila dvanáctiletou dívenku. Film režisérů Víta Klusáka a Barbory Chalupové vznikl za účelem poukázat na internetové predátory a pedofily.

Co režiséra filmu V síti šokovalo nejvíc? Na osobní schůzku přišel predátor i s partnerkou a po holčičce chtěli „trojku“

Těžká také byla jednou z prvních veřejně známých žen, která se přihlásila k polyamorii a o vícečetném vztahu a fungování svého osobního života otevřeně hovořila

Super.cz


Časová osa článků