Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý nešetřili na nákupu něžnostmi.

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý nešetřili na nákupu něžnostmi. Foto: Marek Pátek, Pavel Machan, Martin Hykl, David Kundrát / CNC / Profimedia

První polibek na veřejnosti! Zamilovaný pár Brzobohatý a Písařovicová si dopřáli něžnosti v sámošce

Ondřej Brzobohatý (39) je po rozvodu s Taťánou Kuchařovou (34) opět zamilovaný až po uši. Už před několika týdny vyšlo najevo, že tvoří pár s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43). Oba si však střeží své soukromí jako ostříži a o novém vztahu nechtějí zatím mluvit.

„I z předchozí zkušenosti z minulých časů vlastně už o svém soukromí nějak extra mluvit nechci. Zkrátka o svém soukromí na veřejnosti mluvit nechci, takže se jen tak jemně zardím,“ řekl Super.cz na kameru v jednom z nedávných rozhovorů Brzobohatý. Skoupá na slovo byla i Písařovicová.

Po rozvodech s produkční a Miss je zamilovaný do známé moderátorky: Ondřej Brzobohatý se červenal při dotazu na novou lásku

„Nezlobte se, ale já to nijak nechci komentovat,“ řekla jen, ale vztah nepopřela. Společně se zatím na veřejné akci neukázali, ale fotografové Blesku je zastihli během nákupu v zelenině.

Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý jsou rozvedeni. Do poslední chvíle to byly patologické lži, šokuje modelka

A tam kromě nákupu zdravých zeleninových pokrmů došlo i na vzájemné něžnosti včetně polibku. Uvidíme, kdy se nový pár českého šoubyznysu poprvé ukáže ve společnosti. Po rozvodu s Taťánou Kuchařovou už v tom oblíbenému hudebníkovi nic nebrání. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků