Denisa Barešová Super.cz

Je krásná, talentovaná a single! Tohle je jedna z nejobsazovanějších českých hereček

Z Denisy Barešové, která nedávno oslavila 26. narozeniny, se stává jedna z nejvíce obsazovaných českých hereček. Znáte ji coby Marcelu z mimořádně úspěšných Kukaček či ze seriálů Chlap nebo Guru. Ve filmu o Janu Palachovi hrála přítelkyni hlavního hrdiny, její nejnovější rolí je Eliška ve filmu Promlčeno, který měl v úterý premiéru.

Vzhledem k bohaté filmografii poslední doby už je Denisa v hledáčku režisérů. "Je pravda, že už jsem dlouho na žádném castingu nebyla, ale taky jsem dlouho nedostala žádnou práci," řekla Super.cz se smíchem.

Představitelka těhotné Marcely ze seriálu Kukačky: Myslím, že je to milník v mé kariéře, říká herečka

Pak ale dodala, že režisér filmu Promlčeno Robert Sedláček ji opravdu oslovil přímo. "Na toto mi Robert zavolal sám, to bylo moc fajn," uvedla herečka.

Na premiéru oblékla šaty od návrháře Martina Kohouta. "Doma jsem si utřela prach, šla jsem na pedikúru, pak na terapii, hodila jsem na sebe šaty a jsem tady," prozradila s tím, že má problém se zády, proto musela navštívit fyzioterapeuta.

Karel Roden v novém filmu odkrývá dávnou vraždu. Snímek boduje v zahraničí, v čem je unikátní?

"Už je to snad vyřešeno, teď to nebolí a doufám, že to nebude bolet ani zítra," krčila rameny Denisa, kterou na premiéru doprovodila sestra a kamarád. "Žádný partner zde přítomný není. Partnera nemám," uzavřela. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků