Dáda Patrasová a Felix Slováček

Dáda Patrasová a Felix Slováček Foto: Kundrát / CNC / Profimedia

10 nejvášnivějších fotek Dády Patrasové a Felixe Slováčka: Podívejte se, jak to umí roztočit

Dáda Patrasová (66) v posledních měsících prožívá hezké období. Konečně se k ní vrátil její manžel Felix Slováček (79), který několik let žil po boku o 40 let mladší výtvarnice Lucie Gelemové (39), což Dáda těžce nesla a útěchu hledala mimo jiné u svého italského přítele Vita.

Ve středu královna dětských srdcí slaví 66. narozeniny a její manžel zároveň křtí svou novou desku. Na křtu samozřejmě nemá chybět ani ona coby oslavenkyně, což v minulých letech bylo nemožné, a Slováček naopak vyváděl do společnosti Gelemovou.

Nevěrný Slováček požádal svou velkorysou ženu o ruku. Takto se k obnovenému slibu staví Dáda Patrasová

Patrasová se za Felixe Slováčka vdávala v roce 1983. Tak jako téměř každé manželství si i to jejich prošlo mnoha krizemi, z nichž ta poslední byla asi nejvážnější. I tak Dáda považovala Gelemovou pouze za milenku a vždy tvrdila, že manželství s Felixem stále funguje. „Promiňte, já se musím smát. My jsme nikdy nepřestali být pár. K žádnému návratu nedošlo, Lucie Gelemová byla jen milenka. Nikdy se o ní doma nebavil, protože nebylo naprosto co řešit. Tam už je to zero, nula. Ta paní je nula,“ říkala Super.cz Dáda, jež je ráda, že její noční můra skončila.

Tajemství postavy Dády Patrasové: Od pasu dolů nosím velikost S nahoře L, prozradila

S Felixem Slováčkem ostatně prožívali i krásné chvilky, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Brzy je po relaxu na Kanárských ostrovech také čeká další společná dovolená. „Samozřejmě, že si plánujeme s Dádou, dětmi i mými vnuky společnou dovolenou. Já nechci teď přesně říkat, kdy, co a jak bude, ale určitě to v létě bude,“ dušoval se nedávno populární saxofonista. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků