Zarostlý Vojta Kotek na Tanečníkovi roku.

Zarostlý Vojta Kotek na Tanečníkovi roku. Foto: Showpix

Tanečník roku: Vojta Kotek ukázal svou „pirátskou“ image

Už pošesté se v České republice vyhlašoval tanečník roku. Velkolepou show si nenechala ujít řada českých celebrit. Nejvíce pozornosti na sebe upoutal herec Vojta Kotek (33). Ten představil novou přítelkyni i novou image.

Ty tam jsou časy, kdy Vojta Kotek jako „snowboarďák“ lámal srdce pištících náctiletých dívek a na bradě marně vyhlížel první vous. Na Tanečníkovi roku v pražském klubu SaSaZu se Vojta představil jako zarostlý mladý muž v elegantním obleku, se šátkem kolem krku a s čokoládovou kráskou po boku. „To je moje přítelkyně Jessica,“ prozradil herec.

Ten pak svou pozornost půlil mezi neuvěřitelné taneční výkony, které byly k vidění na jevišti, a právě svou snědou krásku.

Pořadatel soutěže a člen poroty Yemi A.D. veškerou pozornost věnoval tanečníkům. „Letošní rok je opravdu nabitý. V porotě nám sedí skutečné největší taneční hvězdy světa. Uvedl bych například francouzského tanečníka Dedsona, který spolupracuje třeba s Gwen Stefani a mnozí odborníci ho považují za toho, kdo je v současnosti na světě tím úplně nejlepším. A musím říct, že naprosto jedinečné obsazení je i mezi soutěžícími,“ pochvaloval si Yemi.

A nutno přiznat, že tanečníci nesklízeli slova chvály jen u poroty, ale i u diváků. „Při některých tancích jsem absolutně nechápala, jak je možné něco takového s lidským tělem udělat. Sama také tancuju, ale to, co jsem tady viděla, bylo úplně neskutečné,“ popisovala své dojmy misska Jitka Válková.

Ta se pak spolu s kamarádkou a další misskou Kateřinou Sokolovou roztančila při vystoupení Bena Cristovaa a skupiny Charlie Straight. „Nejdřív jsme se dívaly, jak tancují ostatní, tak teď ukážeme my jim, jak to taky umíme rozjet,“ smála se Sokolová. 

Josef Koukolíček , Super.cz