Chloe Ferry

Chloe Ferry Profimedia.cz

Nestyda z reality show a její další žhavé focení. Fanouškům se pochlubila tetováním na zadečku

Britská hvězdička Chloe Ferry (26) se proslavila v reality show Geordie Shore. Od té doby o sobě dává vědět především svými provokativními outfity na veřejnosti a zálibou v plastických operacích, za které neváhá vysolit statisícové částky. Naposledy se Chloe nechala zvěčnit ve španělské Ibize, kde pózovala u růžové motorky. A jak jinak než v bikinách.

Fanouškům pak v kalhotkách tangového typu ukázala své nové tetování na zadečku. Chloe nedávno prohlásila, že už kašle na plastické operace. Údajně se ale chystá na operaci nosu, protože jí lékaři poslední operaci měli „zpackat“. A to už má za sebou nejméně tři operace prsou a četné zákroky na rtech.

Moje rouška má víc materiálu než tvoje kalhotky, píší fanoušci nestydě z reality show

Fanouškovská základna jí ale díky úspěchu v reality show nadále strmě roste. Aktuálně má 3,7 milionů sledujících, kteří hltají její odvážné fotky na sociálních sítích. Co na tom, že si o sobě přečte i negativní komentáře, Chloe je ráda, že se na ni nezapomnělo a že ji nadále slušně živí šoubyznys. Nějaké ty kačky na další plastiky se tak vždycky najdou, ač se dušovala, že s nimi skončila. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků