Veronika Žilková

Veronika Žilková Michaela Feuereislová

Veronika Žilková se ztrácí před očima: Na koncertě pro Ukrajinu šokovala vychrtlou postavou

Herečka Veronika Žilková (60) se doslova ztrácí před očima. Rozchod s manželem Martinem Stropnickým (65), který si za ni našel o třicet let mladší náhradu, se na herečce podepsal. Jak sama přiznala, váží pouhých 46 kilogramů. Takhle nízkou váhu měla naposledy na základce.

"Pod padesáti kily jsem naposledy byla v sedmé třídě,“ řekla Super.cz Veronika, která se v jednom z nejhorších období v životě dala do organizování koncertu pro Ukrajinu.

Banální příběh, není co komentovat, říká Veronika Žilková o vztahu manžela s mladší blondýnou

Díky práci na koncertě měla alespoň chvíle, kdy nemyslela na své osobní problémy. Pomoc Ukrajincům jí doslova vracela krev do žil. Koncert v Divadle Broadway nazvala Vzkříšení. Vystoupili na něm ukrajinští umělci, v hledišti zasedly ukrajinské matky s dětmi.

"Krásný zážitek mělo na 800 ukrajinských matek a jejich dětí, které utekly před válkou. Na jevišti vystoupilo třicet ukrajinských umělců, kteří dostali za své vystoupení honorář. Když jsem je dávala po generálce osmileté holčičce, akrobatce, byla neuvěřitelně šťastná a říkala, že jsou to peníze pro její rodinu, nechtěla je dát z ruky. Bylo to moc dojemné. Celá akce byla krásné pohlazení po duši," dodala Žilková. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků