Michaela Macháčková Super.cz

Její předností je prý hlavně krásný obličej: V Miss Czech Republic se o místo na slunci pere sexy brunetka s modrýma očima

Pět let sledovala soutěže krásy, než se do Miss Czech Republic přihlásila. Michaela Macháčková čekala, až bude mít na přípravu více volného času, protože má velmi náročné studium grafického designu a tiskařiny, kde by neměla mít absence. Kvůli škole brala i méně modelingových zakázek.

"Před tím, než jsem šla na casting, jsem se snažila víc cvičit a také trénovat catwalk, protože v tom jsem měla trošku mezery. Ale myslím, že už je to o hodně lepší," míní Míša, jejímž idolem je panující královna krásy Karolína Kopíncová (24). "Tu moc obdivuji, je úžasná," vyznala se.

Nejdéle panující česká královna krásy zářila v bikinách v exotice. Tahle kočka skončila mezi nej 13 dívkami na Miss World

Míša doufá, že pokud se umístí "na bedně", bude vyslána na světovou soutěž Miss Intercontinental. "Konkurence v soutěži se nebojím. Každá jsme jiná a každá něčím zajímavá. A u mě je asi největší předností můj obličej," domnívá se.

Půvabná brunetka o sobě také prozradila, že je už je nějaký čas zadaná. "Přítel se věnuje boxu a také studuje, momentálně na stejné škole jako já. Je to taková školní láska," upřesnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků