Nové hudební duo Sokol & Háma TV Nova

Z této proměny budete brečet smíchy! Poprvé spolu zpívají Aleš Háma a Ondřej Sokol. Máme video

Tenhle duet nikdo nečekal. Jestli jste se doposud moderátorským výkonům Aleše Hámy (50) a Ondřeje Sokola (51) v show Tvoje tvář má známý hlas smáli, je dost pravděpodobné, že teď budete smíchy doslova brečet. Máme pro vás ukázku z vystoupení, které uvidíte na Nově již dnes večer.

Kromě osmi skvělých čísel soutěžících uvidí diváci tentokrát i něco navíc. Právě moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol si spolu zazpívají duet. Zpívat budou píseň Přátelé Zeleného údolí, která provázela dětstvím zejména starší ročníky. Háma zazáří jako hajný Horyna, Sokol jako malý chlapec Pavel.

„Vůbec nevím, o co šlo, přijdete mi jako česká Conchita Wurst a Darinka Rolins v chlapeckém oblečení. Každopádně hodnotit se toto vystoupení opravdu nedá,“ řekl po jejich vystoupení rozesmátý Dano Dangl.

Úžasná podoba: Z Moniky Absolonové ve Tváři udělali Adele. Nerozhodil ji text, ale něco úplně jiného

Všichni přítomní se jejich vystoupení nahlas smáli, aniž by tušili, jaká mu předcházela komplikace. Aleš Háma si totiž vystoupení s Ondřejem Sokolem doslova vydupal. Ten souhlasil až pod jemným nátlakem tvůrců show, díky čemuž se zrodilo další kultovní vystoupení moderátorské dvojice Tváře. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků