Karolína Bosáková děti na zahraniční výjezdy za dobročinností zatím nebere. Super.cz

Se známým moderátorem má modelka Bosáková dvě děti: Půjdou i ony ve stopách slavných rodičů?

Je matkou dvou dětí Evelin (12) a Alberta (9). Zároveň se Karolína Bosáková (44) naplno věnuje vedení české pobočky nadačního fondu Happy Hearts Czech. Obě role se jí prý daří úspěšně kloubit.

„Jde to strašně hezky. Když člověk dělá něco s nadšením, tak to má přirozený vliv na děti. Když byl Bertík malý, tak to byl nejmenší dárce naší nadace. Přišel s korunkami od babičky a chtěl přispět na naši školu v Nepálu,“ svěřila se Karolína.

Své děti zatím na zahraniční cesty nebere. Nadační fond pomáhá většinou v oblastech zasažených přírodní katastrofou, a tak to není možné.

Předváděla pro nejluxusnější značky, dnes se věnuje charitě: Za modelku už se nepovažuji, říká krásná Bosáková

„Těším se, až budou větší a budou s námi jezdit stavět školy. Dobrovolnická činnost je strašně důležitá pro život. Jelikož se jedná o stavbu školy, tak by to nebylo s ohledem na bezpečnost dětí a celého týmu ideální,“ vysvětlila.

„Když jsme byli v červnu v Mexiku na dobrovolnické cestě, tak tam měli někteří naši dárci děti. Byly s námi dvě šestnáctileté slečny, které mají od té doby našlápnuto k tomu, aby se z nich staly do budoucna filantropky.“

Zajímali jsme se, jestli se kromě sklonů k dobrovolnické činnosti u dětí projevuje nějaký další talent. Ať už zděděný po ní nebo po manželovi, moderátorovi Tomáši Fílovi.

Nikdy neviděla v očích více smutku. Bára Nesvadbová pro ukrajinské děti založila školu

„Albert má po tatínkovi komediální talent. Je zábavný a šikovný. Evelínka je sporťačka. K modelingu zatím netíhne. V jejím věku jsem ještě ani netušila, co mě čeká,“ prozradila Karolína s tím, že na to má dcera dost času.

„Mě objevil modelingový skaut, když mi bylo šestnáct. Začala jsem pracovat v sedmnácti, v té době jsem poprvé cestovala do Paříže. Když jsem byla ve věku mé dcery, tak jsem ještě vůbec netušila, že nějaký módní svět existuje,“ vzpomínala. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků