Busher ve svém novém klipu.

Rapper Busher představuje zbrusu nový klip plný drsných fighterů

Vycházející hvězda českého hiphopového nebe, příbramský rapper Busher, natočil zbrusu nový klip, v němž se to jen hemží drsnými namakanými fightery. „Je to můj první klip v sólové dráze. Jsem za něj velmi šťastný a věřím, že se bude všem líbit,“ vzkázal zpěvák svým fanouškům, kteří se rozhodně mají na co těšit.

„Je to o zápasníkovi, který začal na ulici, kde to neměl lehké a lítal z průseru do průseru. Pak potkal někoho, kdo to změnil,“ nastínil obsah drsného klipu zpěvák, který začátkem března vyráží na koncertní šňůru.

„Moje babička mi kdysi v jisté souvislosti řekla: Pamatuj hochu, že i na tebe se najde chlap. A myslím, že tato věta, která se objevuje v refrénu, celý příběh dost dokresluje. Je to hodně reálná záležitost. Nechal jsem se volně inspirovat fighterským příběhem Mr. Baracudy,“ dodal Busher ke stejnojmenné písni z alba Pamatuj, které bude pokřtěno ve velkém stylu 10. února na galavečeru bojových sportů Back In The Fight v Příbrami, kde se představí špička tuzemských bojovníků v MMA. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků