Tom Parker zemřel po boji s rakovinou.

Tom Parker zemřel po boji s rakovinou. Profimedia.cz

Dojemný vzkaz od dětí i manželky: Rodina a přátelé se loučili se známým britským zpěvákem (✝33)

Ve středu se konal pohřeb Toma Parkera z kapely The Wanted. Hudebník zemřel rok a půl poté, co oznámil, že mu diagnostikovali nádor na mozku. Bylo mu 33 let a zůstala po něm manželka Kelsey a dvě malé děti.

Rozloučení se konalo v Petts Woodu a mezi smutečními hosty byli kromě nejbližších také Tomovi kolegové z kapely Max George, Jay Mcguiness, Siva Kaneswaran a Nathan Sykes či zpěvák Liam Payne. Smutečnímu průvodu přihlížely stovky fanoušků. Jindy rušná ulice Queensway úplně ztichla, uvádí BBC.

Bojoval až do úplného konce. Vdova po 33letém zpěvákovi promluvila

Mezi květinovou výzdobou bylo velké srdce s nápisem „Tom“ nebo květy vyskládaný nápis „Tatínek“ s otisky ručiček Tomových dětí, dcery Aurelie a syna Bodhiho, který přišel na svět v průběhu zpěvákovy léčby.

Svou diagnózu, glioblastom ve čtvrtém stadiu, zpěvák oznámil na sociální síti v říjnu 2020. „Bude to těžký boj, ale s veškerou vaší láskou a podporou to zvládneme,“ věřil v dobrý konec.

Manželka zpěváka (32), kterému diagnostikovali nádor na mozku, porodila druhé dítě. Jméno je symbolem naděje

Nad nemocí bohužel nezvítězil a na konci března 2022 přišla smutná zpráva.

„S těžkým srdcem musím potvrdit, že Tom, obklopený svou rodinou, dnes poklidně odešel z tohoto světa. Máme zlomená srdce, Tom byl středobodem našeho světa a my si nedokážeme představit život bez jeho nakažlivého úsměvu a energické přítomnosti,“ napsala na sociální síť manželka Kelsey. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků