Veronika Žilková

Veronika Žilková Michaela Feuereislová

Banální příběh, není co komentovat, říká Veronika Žilková o vztahu manžela s mladší blondýnou

Na představení show První dobrá, jejímž spoluautorem je Vincent Navrátil, dorazila i jeho matka Veronika Žilková (60). Ostatně je v ní jeden skeč o tom, jak herečka slaví 60. narozeniny a manžel Martin Stropnický (65) nepřiletí z Izraele. Přihlásí se online.

Žilková a Stropnický se nedávno rozešli po 15 letech manželství, český velvyslanec v Izraeli si našel jinou ženu, výrazně mladší spolupracovnici z ambasády.

„Manželovi jsem slíbila, že jeho nový vztah nebudu komentovat. Ani není, co komentovat. Když si lidi porovnají věk a postavení těch dvou, tak z toho ten banální příběh vyleze sám,“ potvrdila Super.cz, jak se věci mají.

Žilková poprvé od provalení Stropnického vztahu ve společnosti: Herečka váží 46 kilo a nosí oblečení dcery Korduly

Vysvětlila nám také, že původně přiletěla z Izraele do Prahy před dvěma roky, na konci dubna, jen s kabelkou, aby si tu něco vyřídila. S tím, že se s dcerou Kordulou vrátí pro vysvědčení do americké školy na začátku června. Jenže Izraelci zavřeli hranice a zrušili lety.

„Já neodjela na dva roky, ale na 3 týdny! Po druhé dávce očkování jsem se dostala za manželem loni v květnu. Každý den jsme byli v kontaktu a co dva až tři měsíce se vídali. Když to srovnám s tím, co teď tady zažívají chudinky ukrajinské matky, tak si říkám, že člověk by měl vydržet nějaké rozdělení. Nám to nevydrželo, bohužel,“ dodala Žilková.

Žilková řekla, jak jí prý Stropnický poradil oznámit rozvod: Tohle drsně odmítla!

Na pomoc ukrajinským maminkám a jejich dětem se herečka rozhodla uspořádat akci, koncert ukrajinských uprchlíků, kterou nazvala Kup a daruj. Koupí vstupenky lidé obdarují ukrajinské děti.

„Myslím si, že je dobré darovat boty, jídlo, poskytnout ubytování, ale zrovna tak se musí dát něco i duši, nějakou naději. Aby vzkříšení znamenalo nové síly do nového života,“ dodala Žilková. Akce se bude konat 24. dubna v Divadle Broadway. 

Vlaďka Merhautová , Super.cz


Časová osa článků