Madonna

Madonna Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Madonna bez filtrů: Takhle to popové královně sekne, když fotky neupravuje

Na fotkách, které sdílí na sociálních sítích, vypadá Madonna (63) mladší a mladší. Nejen zásluhou šikovných lékařů z klinik estetické medicíny, ale také pomocí filtrů, které tak ráda používá.

Občas se ale podaří zpěvačku vidět i bez nich. Naposledy ji fotografové zachytili na večeři v Los Angeles, kam i pod rouškou noci dorazila se slunečními brýlemi na očích. Ty ji ovšem chránily hlavně od blesků fotoaparátů, které začaly osvěcovat okolí restaurace jen co se přiblížila.

Madonna se podělila o selfie nahoře bez: Zahal se, prosí popovou královnu fanoušci

Zpěvačka vyrazila v černých minišatech, přes které přehodila hnědý svetřík a outfit doplnila síťovanými punčochami. Na to, jak to královně popu slušelo, se můžete podívat níže v galerii.

Madonna před měsícem vypustila do světa dvě nová hudební videa ke zremixovanému hitu Frozen. První video se už dočkalo přes 7 milionů zhlédnutí na Youtube.

Madonna vybírá herečku, která by ji měla ztvárnit ve filmu: Tohle jsou zatím největší favoritky

Životopisný film o zpěvačce je stále v přípravách a ve spojení s hlavní rolí se mluví o herečkách Julii Garner, Florence Pugh a Anne Winters. Nyní se také v zahraničních médiích spekuluje o tom, že dlouholetou kamarádku Madonny Debi Mazar by si mohla zahrát ex Kanyeho Westa Julia Fox. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků