Jaké vychytávky by rozhodně neměly chybět na každé zahradě, terase nebo balkoně?

Jaro a nadcházející teplejší dny vybízí k pobytu na čerstvém vzduchu. Ať už jste majitelem zahrady, nebo Vám k venkovnímu relaxu slouží pouze balkon, s praktickými pomocníky se můžete těšit na bohatou úrodu. Originální dekorace na solární pohon se zase postarají o dokonalou atmosféru při západu Slunce. Doplňte svou výbavu a vychutnejte si jaro plnými doušky.
Dekorativní solární osvětlení vykouzlí romantickou atmosféru

Dekorativní solární osvětlení vykouzlí romantickou atmosféru

Romantická světýlka se postarají o kouzelné prostředí, ať je zavěsíte kamkoliv. Omotejte je kolem trámů na své terase nebo je propleťte zábradlím balkonu a dopřejte si každý večer zasloužený relax. Řetěz je napájen solární energií, tudíž nemusíte řešit výměnu baterií ani zamotané kabely. Přes den se světýlka nabíjí a se západem Slunce dodají každému prostředí romantický nádech. Bez této působivé dekorace se neobejde ani žádná zahradní party!

Koupit
nyní na Dárky.cz
Vytrhávač plevele pomůže s očistou záhonů

Vytrhávač plevele pomůže s očistou záhonů

Jak se snadno, a hlavně účinně zbavit otravného plevele? To je otázka, kterou si klade téměř každý zahrádkář. Boj s plevelem je často otravný a zdlouhavý, pokud se rozhodneme jít cestou bez zbytečné chemie. Řešení nabízí různé vychytávky, jakou je i vytrhávač plevele. Ten díky svému designu plevel odstraní i s kořeny! A v čem je jeho kouzlo? Součástí je totiž kolébka, která funguje na principu páky, a tak Vám tuto práci mnohonásobně ulehčí. Stačí vytrhávač zapíchnout do půdy tak, aby byl kořen plevele mezi zoubky, zatlačit rukojeť směrem k zemi a je to!

Koupit
nyní na Dárky.cz
Pytle na pěstování Vám zařídí šťavnatou úrodu

Pytle na pěstování Vám zařídí šťavnatou úrodu

Ne každý se může pyšnit rozlehlou zahradou, skleníkem nebo dokonce polem, kde by si pěstoval svou oblíbenou zeleninu. Řešení pro menší prostory přináší pytle na pěstování, díky kterým se sklizně brambor dočkáte třeba i na svém balkoně! Pytle se vyrábí v různých velikostech, a právě to Vám dává možnost vybrat si přesně podle toho, jakou plodinu chcete pěstovat, a kolik místa máte k dispozici. Můžete se tak vrhnout na pěstování rajčat, hrášku, ale díky otvoru na suchý zip třeba i brambor či mrkve. No řekněte sami, chutná Vám více zelenina z obchodu, nebo ta čerstvá domácí?

Koupit
nyní na Dárky.cz
Solární fontánka do jezírka

Solární fontánka do jezírka

Čím ozvláštnit celkový dojem ze zahrady, aniž by šlo o nákladnou či náročnou úpravu? Tato nevšední dekorace se bude vyjímat nejen v zahradním jezírku. Díky solárnímu napájení a elektrické pumpě nejsou potřeba žádné kabely ani hadice, které by kazily pohled na tuto venkovní okrasu. A jak ji uvedete do provozu? Trysku nasadíte na solární panel a fontánku položíte na vodní hladinu. Ta se díky vodním efektům postará o dokonalé zátiší a kouzelnou podívanou.

Koupit
nyní na Dárky.cz
Půdní vrták - zahradní pomocník

Půdní vrták - zahradní pomocník

Hloubení děr při osazování záhonu novými sazenicemi se nemusí zdát jako náročná práce. I tak ale přijde vhod jakákoliv pomůcka, která by práci urychlila a zjednodušila. Ušetřete sebe i svá záda od zdlouhavého hrabání hlíny, půdní vrták Vám s tím pomůže! Stačí ho nasadit na elektrickou nebo aku vrtačku a vyvrtat s ním díru do půdy. Otvor je hotový ve vteřině a Vy tak získáte místo pro novou sazenici, aniž byste si zašpinili ruce.

Koupit
nyní na Dárky.cz

Časová osa článků