Eva Samková se nevěstou hned tak nestane.

Eva Samková se nevěstou hned tak nestane. Foto: archiv Botanická zahrada Praha

Svatba olympijské vítězky a herce z Kukaček se zatím nechystá: Máme to nadivoko a jsme spokojení

Chodí spolu už dost dlouho na to, aby svůj vztah posunuli na další úroveň. Byť to ve vztahu Marka Adamczyka a Evy Samkové (29) klape, na zasnoubení ani následnou svatbu to zatím nevypadá. Herec se zatím nevyjádřil a sympatická snowboardistka není ten typ ženy, která by ho do něčeho nutila.

„Vyrostla jsem ve snowboardové partičce, kde se zasnoubení příliš nenosí. Možná jsem tím ovlivněná. Ani jsem nevyrůstala v rodině, kde by to bylo velké a důležité téma,“ svěřila se Super.cz Eva.

Ve hře zatím ani není takový scénář, kdy by nejdřív přišlo společné dítě a pak až veselka. Olympijská vítězka má za sebou náročnou rekonvalescenci a ráda by příští sezónu opět závodila.

Snowboardistka Eva Samková po zlomenině obou kotníků poprvé ve společnosti: Takhle jí to seklo s přítelem hercem

„Doufám, že budu ještě chvilku závodit. Ideální by bylo, kdyby mě to přestalo bavit a pak bych se rozhodla pro rodinu. Chtěla bych s tím být smířená a spokojená. Zatím mě to moc baví a určitě bych chtěla další sezónu závodit,“ říká sympatická sportovkyně.

Eva Samková je ale po boku Marka Adamczyka velmi spokojená a nic jí neschází. „Máme to navolno, jsme spolu rádi a to je důležité,“ říká Eva Samková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků