Nákup byl tak veliký, že se málem nevešel do kufrů obou terénních vozů.

Nákup byl tak veliký, že se málem nevešel do kufrů obou terénních vozů. Michaela Feuereislová

Řepka se plácl přes kapsu. Výbavičku pro miminko si s Erbovou odváželi jako lordi ve dvou vozech

Vlaďka Erbová (39) a Tomáš Řepka (46) vyrazili na nákup výbavičky svého nenarozeného dítěte. Jelikož fotbalový stoper nemá nakupování úplně v lásce, vyřešila celou záležitost těhotná modelka šibalsky. Všechny věci Vlaďka dopředu objednala a v neděli odpoledne si je celá rodina přijela jen vyzvednout do obchůdku s dětským zbožím v Hostivicích.

„Považuji za obrovskou výhodu, že majitelka obchodu paní Červenková má veškerý sortiment pod jednou střechou. Navíc je taky maminka a nejlépe ví, co je potřeba," říká modelka. Výbavičku pro syna, který má prozatím pracovní název „Mireček“, musel pár pořídit hned ve dvou provedeních. Rodina totiž žije v Černošicích za Prahou a zároveň v Českých Budějovicích, kde Řepka působí ve fotbalovém klubu Dynamo.

Vlaďka a Tomáš proto pro zboží přijeli ve svých dvou luxusních bílých terénních vozech, do kterých krabice a tašky stěží vměstnali. „Spoustu věcí jsme museli koupit dvakrát, abych se s malým nemusela z jedné domácnosti do druhé přemisťovat sbalená jako na dovolenou," říká Vlaďka, která je už ve dvaatřicátém týdnu těhotenství. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků