Cristiano Ronaldo a Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo a Georgina Rodriguez Profimedia.cz

Ronaldo a jeho partnerka oplakávají syna. Náš andílek už je u otce na klíně, kondolovala fotbalistova sestra

Těšili se na dvojčata, jedno dítě při porodu zemřelo. Fotbalista Cristiano Ronaldo (38) a jeho partnerka Georgina Rodriguez (28) prožívají obrovský smutek. Na světě přivítali dceru, o chlapečka přišli.

Pár zprávu zveřejnil na sociálních sítích, lidé z celého světa teď zasílají slova útěchy a kondolence. Veřejně ji na sociální síti napsala také Ronaldova sestra Katia Aveiro, která vzpomněla i jejich zesnulého otce.

Cristiano Ronaldo prožívá obrovský smutek. Jeho partnerka porodila dvojčata, ale jedno z nich zemřelo

„Miluji vás, mé srdce je s vámi. Ať vás opatruje Bůh a dá vám sílu. Náš andílek už je u otce na klíně. A naše malá holčička je tady, silná a zdravá, aby nám každý den ukazovala, že záleží jen na lásce,“ napsala Aveiro k fotkám Ronalda a Georginy s dětmi.

Fotbalistův otec Dinis zemřel v roce 2005, v pouhých dvaapadesáti letech, na selhání jater.

Ke kondolencím se připojil i fotbalový klub Manchester United, za který Ronaldo hraje. „Sdílíme tvou bolest a posíláme lásku a sílu celé tvé rodině, Cristiano,“ zveřejnil v prohlášení.

Z busu do Bugatti: Pohádková love story bývalé prodavačky, kterou dnes znají lidé po celém světě

Ronaldo a Georgina vychovávají celkem pět dětí. Kromě novorozené holčičky jsou rodiči dvanáctiletého Cristiana Jr., brzy pětiletých dvojčat Evy a Matea - tyto tři děti fotbalistovi porodily náhradní matky, a Alany, která také letos oslaví páté narozeniny. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků